تلگرام که اکنون از ۷۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه میزبانی می‌کند سرویس اشتراکی خود را با نام تلگرام پریمیوم معرفی کرد. این سرویس محدودیت‌ها را کاهش می‌دهد و قابلیت‌های اضافه‌ای به همراه می‌‌آورد.

تلگرام پرمیوم چیست؟

تلگرام که مقر اصلی‌اش در دبی واقع شده تاکنون بارها گفته که بیشتر از شرکت‌های تبلیغاتی، به کاربران خود اتکا می‌کند. پاول دورف، مدیرعامل تلگرام، در اطلاعیه‌ای گفته بود شرکت تحت مدیریتش برای ادامه دادن این سیاست نیاز دارد ازطریق کاربرانش درآمد کسب کند.

تلگرام برای کسب درآمد از کاربرانش سرویسی تحت عنوان تلگرام پریمیوم معرفی کرده است. کاربران نسخه‌ی پرمیوم به یک‌سری قابلیت اختصاصی دسترسی پیدا می‌کنند، اما در ازای دسترسی به این قابلیت‌ها باید ماهانه به تلگرام پول پرداخت کنند. پلن اشتراکی تلگرام افزون‌بر اضافه کردن قابلیت‌های جدید، برخی از قابلیت‌های فعلی این پیام‌رسان محبوب را بهبود می‌دهد.

قابلیت های تلگرام پرمیوم

سرویس تلگرام پریمیوم به کاربران امکان می‌دهد فایل‌هایی چهار گیگابایتی برای هم ارسال کنند (درحالی‌که در نسخه‌ی رایگان محدودیت دو گیگابایتی در نظر گرفته شده است). تلگرام همچنین گفته نسخه‌ی پرمیوم از سرعت دانلود بالاتری پشتیبانی می‌کند.

کاربران اشتراکی تلگرام می‌توانند در حداکثر ۱٬۰۰۰ کانال عضو شوند، درحالی‌که کاربران نسخه‌ی رایگان می‌توانند به عضویت حداکثر ۵۰۰ کانال دربیایند. کاربران همچنین می‌توانند ۲۰ فولدر چت ایجاد و در هر کدام از آن‌ها ۲۰۰ چت جای دهند. سرویس تلگرام پریمیوم استفاده‌ی هم‌زمان از چهار حساب کاربری، پین کردن حداکثر ۱۰ چت و ذخیره‌ی حداکثر ۱۰ مجموعه‌استیکر و ۴۰۰ گیف را ممکن می‌کند.

در نسخه‌ی جدید تلگرام کاربر می‌تواند بایوگرافی طولانی‌تری بنویسد و لینک به آن اضافه کند. نسخه‌ی پریمیوم همچنین استفاده از کاراکترهای بیشتر در کپشن محتواهای چندرسانه‌ای را ممکن می‌کند. به‌علاوه کاربران تلگرام پریمیوم می‌توانند حداکثر ۲۰ لینک عمومی t.me را برای خود رزرو کنند.

قیمت تلگرام پریمیوم و نحوه خرید اشتراک تلگرام

اشتراک پریمیوم در قالب خرید درون‌برنامه‌ای به کاربر ارائه می‌شود. جدیدترین به‌روزرسانی تلگرام را برای دستگاه خود دانلود کنید تا در منوی تنظیمات گزینه‌ی Telegram Premium ظاهر شود. ازطریق این گزینه می‌توانید اشتراک تلگرام را خریداری کنید.

کاربران سرویس اشتراکی تلگرام پریمیوم می‌توانند پیام‌های صوتی (ویس‌مسیج) را به متن تبدیل کنند و به استیکرهای اختصاصی دسترسی داشته باشند. تلگرام می‌گوید کاربران می‌توانند به عملکرد قابلیت تبدیل گفتار به متن امتیاز دهند تا در گذر زمان بهبود پیدا کند. تلگرام به زبان‌های تحت پشتیبانی این قابلیت اشاره نکرده، اما احتمالاً فعلا محدود به زبان انگلیسی است.

این نسخه‌ی تلگرام واکنش به پیام‌ها ازطریق ایموجی‌های بیشتر و استفاده از تصاویر متحرک به‌عنوان تصویر پروفایل را نیز امکان‌پذیر می‌کند.

نسخه‌ی جدید تلگرام میزبان قابلیت‌هایی اضافی برای مدیریت‌ چت‌ها است. کاربر می‌تواند فولدر چت پیش‌فرض خود را تغییر دهد تا به هنگام باز کردن اولیه‌ی اپلیکیشن، همیشه فولدر مدنظر کاربر باز شود. همچنین با مراجعه به تنظیمات بخش Privacy and Security می‌توانید قابلیت آرشیو و میوت خودکار چت‌های جدید را فعال کنید.

 

در نسخه‌ی اشتراکی این سرویس هیچ تبلیغی به نمایش درنمی‌آید. تمامی کاربران نسخه‌ی اشتراکی تلگرام نشان ویژه‌ای به شکل ستاره دریافت می‌کنند که کنار نام آن‌ها نمایش داده می‌شود. کاربران نسخه‌ی اشتراکی تلگرام به آیکون‌هایی اختصاصی برای اپلیکیشن دسترسی خواهند داشت.

شما با خرید پرمیوم تلگرام چه امکانات جدیدی دریافت خواهید کرد؟

قابلیت هایی که تلگرام در حال حاضر برای کاربران پرمیوم (اشتراکی) ارائه کرده است :

 • افزایش حجم و سرعت دانلود
 • استیکر های پرمیوم
 • آیکن های پرمیوم
 • انیمیشن شدن پروفایل در لیست چت مخاطبان
 • نمایش نماد ستاره پرمیوم در کنار نام پروفایل
 • مدیریت پیشرفته و آسانتر گفتگوها
 • ری‌اکشن های جدید
 • عدم نمایش تبلیغات
 • تبدیل پیام های صوتی به متن

همچنین حد مجاز برخی از محدودیت ها نیز به دو برابر افزایش داده خواهد شد.

 • عضویت در گروه و کانال های بیشتر
 • افزایش تعداد پین کردن چت ها
 • ایجاد آیدی عمومی بیشتر
 • ذخیره گیف ها
 • ذخیره استیکرهای محبوب
 • تعداد کاراکتر های bio
 • تعداد کاراکتر های کپشن
 • ایجاد پوشه های بیشتر
 • اضافه کردن چت به هر تب
 • اضافه کردن اکانت بیشتر به نرم افزار

توضیحات خرید پریمیوم تلگرام

هزینه خرید پرمیوم تلگرام حدود 5 (3.99) دلار میباشد و پریمیوم تلگرام به صورت ماهانه میباشد و هرماه نیاز به تمدید دارد.

شرح برخی توضیحات و قابلیت های پرمیوم تلگرام

عضویت در کانال و گروه :

درحال حاضر با هر اکانت نهایتا در 500 گروه و کانال میتوانید عضو باشید. اما با خرید پرمیوم تلگرام این محدودیت احتمالا به 1000 گروه و کانال افزایش داده میشود.

افزایش سقف آپلود فایل :

در نسخه پریمیوم محدودیت آپلود فایل از 2 گیگابایت به 4 گیگابایت برای هر فایل افزایش داده خواهد شد.

ساخت آیدی عمومی :

درحال حاضر شما میتوانید تنها 5 آیدی عمومی ایجاد کنید. اما با تهیه اشتراک پرمیوم تلگرام این محدودیت به 10 آیدی عمومی افزایش داده میشود.

تعداد کاراکتر های کپشن :

در اکانت هایی که اشتراک تلگرام (پرمیوم تلگرام) را تهیه کردند میتوانند برای عکس/فایل های خود کپشنی با تعداد 4096 کاراکتر ارسال نمایند.

افزایش سنجاق کردن چت :

شما میتوانید بعد از تهیه اشتراک تلگرام 10 گفتگو را در تلگرام خود سنجاق (پین) کنید.

نمایش آیکون ستاره :

یکی از دوست داشتنی ترین قابلیت های پرمیوم تلگرام اضافه شدن یک ستاره درکنار اسم پروفایل میباشد.

افزایش ذخیره گیف ها :

درحال حاضر شما تنها میتوانید 200 عدد گیف ذخیره داشته باشید که این محدودیت بعد از تبدیل شدن اکانت شما به اکانت پرمیوم تلگرام به 400 گیف افزایش داده میشود.

افزایش استکیرهای محبوب :

شما درحال حاضر میتوانید تعداد 5 استیکر محبوب ذخیره کنید اما بعد از پرمیوم شدن اکانت این تعداد به 10 استیکر محبوب افزایش داده میشود.

محدودیت کاراکتر در بیو :

درحال حاضر میتوانید در بیو تلگرام خود از 70 کاراکتر استفاده کنید که با خرید پریمیوم تلگرام به 170 کاراکتر افزایش داده خواهد شد.

چگونه تلگرام پرمیوم را خریداری کنیم؟

1 : خرید پرمیوم تلگرام از طریق ربات (PremiumBot) :

متاسفانه قابلیت خرید برای شماره های ایران فعال نیست، اما برای برخی از کاربران خرید پرمیوم از طریق ربات رسمی تلگرام پرمیوم امکان پذیر است.
نکته : برای خرید پرمیوم تلگرام نیازمند ویزا کارت حقیقی یا مجازی هستید.

 

2 : خرید پرمیوم تلگرام برای شماره های غیر ایران و آلمان از ایران سوشال پنل :

درصورتی که شخصا توانایی خرید از طریق ربات پرمیوم را ندارید و یا به علت نداشتن ویزاکارت نمیتوانید پرداخت را انجام دهید، میتوانید پرمیوم تلگرام را از تیم ایران سوشال پنل با کمترین هزینه خریداری کنید.
نکته مهم : همانطور که میدانید فعلا تنها راه خرید پرمیوم تلگرام از طریق پرداخت درون برنامه میباشد، یعنی برای خرید پرمیوم لازم است دسترسی اکانت خود را برای لحظه ای به ما بسپارید.

برای خرید پرمیوم تلگرام میتوانید به پشتیبانی تلگرام و یا با ثبت نام در سایت و ارسال تیکت درخواست پرمیوم تلگرام کنید.
بعد از ثبت سفارش و هماهنگی با مدیریت ، ادمین به مدت کمتر از 5 دقیقه وارد اکانت تلگرام شما خواهد شد و حساب تلگرام شمارا پرمیوم خواهد کرد.
نکته : ادمین فقط و فقط جهت خرید پرمیوم وارد اکانت شما خواهد شد و تمامی مراحل خرید را از طریق ربات رسمی پرمیوم در اکانت شما انجام خواهد داد و به هیچ عنوان، هیچ دخالتی در چت های اکانت شما نخواهد کرد.

 

سایت های ما:

سایت ایران سوشال پنل (فروش فالوور و ممبر کیفیت عالی)

سایت ادز تولز (فروش ابزارهای تبلیغاتی مورد نیاز هر کسب و کاری)

سایت گود اکانت (فروش اکانت سایت های مورد نیاز شما)